31 Mart yerel seçimleri çalışmalarına  İnegöl'de başlayan  CHP'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey, beraberindeki heyetle birlikte İnegöl Merpa'da  esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Bozbey burada esnaf ve vatadaşlarla bir süre sohbet etti. Daha sonra burada bir açıkalma yapan Bozbey hem esnafımız ve alışverişe gelen vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde kimsenin mutlu olmadığını görüyoruz. İnşallah önümüzdeki seçimde ilk fırsatla bu fırsatı İnegöllüler en iyi şekilde değerlendirecektir ve sandığa gidip bir değişimi yaşatacaklardır.  Yerelden gelen değişim geneli de değiştirecektir. Buna emin ol ve inanıyorum ki gelecek günler bir değişimle çok daha güzel olur." şeklinde konuştu.

Bozbey gündüz programının ardından Akşam regaip kandil nedeniyle Sani konukoğlu cami önünde vatandaşlara tatlı ikamında bulundu.

Herkes İstanbul'u konuşuyor ama Bursa'da yeni fay keşfedildi! 7.3'lük deprem tehlikesi var Herkes İstanbul'u konuşuyor ama Bursa'da yeni fay keşfedildi! 7.3'lük deprem tehlikesi var