Son olarak Bursa İnegöl'de görülen ve 4 Temmuz tarihinde kaybolan Yusuf Kavuk'un akıbeti belirsizliğini koruyor. Yusuf Kavuk'un kaybıyla ilgili araştırmalar sürüyor. Aşçılık yapan ve Bursa'da kaybolan Yusuf Kavuk'un nerede olduğu Müge Anlı'nın programında araştırılıyor.

Aslen Kahramanmaraşlı olan Yusuf Kavuk ailesi ile birlikte yaşadığı Nevşehir'den Bursa'nın İnegöl ilçesine gitmesinin ardından bir daha kendisinden haber alınamadı. Büyük endişe yaşayan Kavuk ailesi Müge Anlı'dan bu sır kaybın bulunması için yardım istedi.

Trafik canavarı bir aileyi az daha böyle yok ediyordu Trafik canavarı bir aileyi az daha böyle yok ediyordu

Yusuf Kavuk Olayı nedir?

Yusuf Kavuk 2020 yılında Derya ile Alaçatı'da aşçı olarak çalıştığı otelde tanıştı. Derya'nın evli olduğu ve Kavuk ile olan ilişkisini sonlandırdığı iddiaları da ortaya atıldı. İkilinin yurtdışında tatile çıktığı öne sürüldü. Yusuf Kavuk'un kaybolmasından önce, Derya'nın arkadaşı Harun ile Bursa'da buluşmak için gittiği ve son olarak İnegöl Mobilya Sanayi bölgesine gittiği öne sürüldü.

Yusuf Kavuk'u son gören kişinin eski patronu Arsen Bey'in olduğu ifade edildi. Genç aşçının görüştüğü son isim olarak dikkat çeken Arsen Bey, "Yusuf'un telaşlı bir hali yoktu. Bir arkadaşından da bahsetmedi" dedi. Yusuf'un kendisini Makedonya tatilinden döndükten sonra aradığını belirten Arsen Bey, "Kendisini askeri personel olarak tanıtan bir kişinin kendisini tehdit ettiğini söyledi" sözlerini kullandı. Daha önce gelen ihbar telefonlarında da "askeri personel" ifadesinin kullanılması dikkat çekti.

Şüphelerin odağındaki isim iddiaları yalanladı

Yusuf Kavuk'un özel ilişkilerinden sohbet boyunca hiç bahsetmediğini vurgulayan Arsen Bey, "Yusuf'un kız arkadaşlarını da pek tanımazdım" diye konuştu. Müge Anlı, "Aşağıda Yusuf'u beklediğini öne süren Harun Bey'in 500-600 güzellik merkezi var. İşi başından aşkın olan bir kişi" ifadelerine yer verdi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına bağlanan Harun Ateş, sesinin kısılması nedeniyle konuşmakta zorlandı. Yusuf'un kaybolduğu dönemde Harun Ateş'in yanında çalışan kişilerden birinin daha kaybolduğuna dair iddialar ise Harun Ateş tarafından yalanlandı.

Derya sessizliğini korudu

Harun Ateş, bahsedilen kişilerin şu an Bursa'da olduğunu söyledi. Canlı yayında sürekli bahsi geçen Derya'nın programa bağlanmaması hem ailenin hem de Müge Anlı'nın tepkisini çekti.