Geçtiğimiz 1 hafta boyunca etkili bir soğuk havanın hakim olduğu Bursa'da beklenen kar yağışı için meteoroloji müjdeyi verdi.

Sıcaklık derecelerinin yarından itibaren daha da hissedilir derecede düşeceği Bursa'da önce sağanak yağışlar etkili olacak, ardından ise Pazar günü başlaması beklenen kar yağışı yeni hafta itibariyle kendini gösterecek.

Hava tahmin raporlarına göre Bursa'nın merkezi ile birlikte 17 ilçesinde de kar yağışlarının önümüzdeki günlerden itibaren etkili olması bekleniyor. 

Yeni hafta itibariyle ise Bursa'da sıcaklık derecelerinin  sıfırın altında seyredeceği tahmin edilirken, bununla birlikte kar yağışlarının Çarşamba gününe kadar görülmesi bekleniyor.

İNEGÖL'DE HAFTA SONU KAR BEKLENİYOR

Kar yağışı Bursa'daki 17 ilçede etkili olması bekleniyor. İnegöl'de hafta sonuc kar yağışı etkili olması bekleniyor. Cumartesi günü karla karşık yağmur etkili olurken, Pazar ve Pazartesi günleri ise kar yağışı var. Sıcaklıklarda önemli ölçülerde düşüyor. 

AK Parti Bursa'da ilçe ilçe Belediye Meclis Üyesi adaylarını belli oldu AK Parti Bursa'da ilçe ilçe Belediye Meclis Üyesi adaylarını belli oldu