Üst düzey bir heyet, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Riyad'a uğurladı.

Esenboğa Havalimanı'ndan ayrılan Erdoğan, yanında Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ve Ankara Valisi Vasip Şahin ile seyahat etti. Ayrıca, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı İbrahim Kalın ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç da Erdoğan'ın yanında Riyad'a gitti.

SGK, o kişilere tek seferlik 2 bin TL verecek: 5 yıl içinde almayan hakkını kaybedecek! SGK, o kişilere tek seferlik 2 bin TL verecek: 5 yıl içinde almayan hakkını kaybedecek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı 8'inci Olağanüstü İslam Zirvesi, İsrail'in Gazze ve Filistin halkına yönelik saldırıları ele almayı hedefliyor. Zirve, İslam dünyasının temsilcilerini, bu gelişmelere karşı atılacak somut adımları tartışmaya çağırıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın zirvede liderlere hitap etmesi ve ikili görüşmeler gerçekleştirmesi bekleniyor. Bu görüşmeler, bölgedeki gerginlikler ve krizlerle ilgili çözüm odaklı yaklaşımları içerebilir.