Apple, iPhone 15 serisini 12 Eylül'de piyasaya sürecek ve yeni modellerin tasarımı ve özellikleri hakkında giderek daha fazla bilgi sızıyor. Son haberlere göre, Apple, iPhone 15'i daha önce görülmemiş beş renkte piyasaya sürecek.

Merakla beklenen Apple lansmanı başladı! Yeni İphone 15 gösterildi Merakla beklenen Apple lansmanı başladı! Yeni İphone 15 gösterildi

Sosyal medyada yayınlanan bir videoda, iPhone 15'in mavi, siyah, sarı, pembe ve beyaz renklerinde gösteriliyor. Ancak renkler, Apple'ın daha önce tercih ettiği renklere kıyasla oldukça soluk bulundu. Hatta bazı kullanıcılar, mavi rengin kolaylıkla beyazla karıştırılabileceğini belirtti.

iPhone 15'in renkleri, kullanıcılar tarafından hayal kırıklığıyla karşılandı. Birçok kişi, Apple'ın daha cesur ve canlı renkler sunmasını bekliyordu.

iPhone 15'in diğer özellikleri arasında Dynamic Island, USB-C bağlantı noktası ve 48 megapiksel ana kamera yer alıyor. Telefonun tıpkı iPhone 14 gibi 6,1 inç ve 6,7 inç versiyonlarının da satışa sunulması bekleniyor.