Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup toplantısı konuşmasına katılan ve ardından da İnegöl ile ilgili talepleri Erdoğan’a ileten AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, “Cumhurbaşkanımızın tarihi konuşmasına şahitlik ettik. Soykırımın sonlanması için Cumhurbaşkanımız yoğun bir diplomasi trafiği gerçekleştirmiş, biraz da olsa vicdan sahibi ülkelere çağrıda bulunmuştur. İnşaallah en kısa sürede öncelikle tüm Müslüman ülkelerin birlik beraberlik içinde Gazze’deki bu insanlık suçuna son verilmesi için harekete geçmesine vesile olmasını umut ediyorum” dedi.

AK Parti İnegöl İlçe teşkilatı, İlçe Başkanı Mustafa Durmuş Başkanlığında, Belediye Başkanı Alper Taban, yönetim kurulu, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, mahalle başkanlarından oluşan heyetle, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti grup toplantısına katıldı.

Gurp toplantısının ardından Bursa Milletvekilleri Mustafa Varank, Ayhan Salman, Refik Özen, Mustafa Yavuz, Ahmet Kılıç, Emine Yavuz Gözgeç ve Emel Gözükara Durmaz’ın katılımlarıyla İnegöl’ün ihtiyaçları ve yapılacak yatırımlarla alakalı geniş katılımlı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a İnegöl’e yapılan yatırımlarla ve talepler ile alakalı bilgilendirmede bulundu.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Durmuş, “Bugün milletvekilimiz Ayhan Salman’ın davetiyle AK Parti’mizin grup toplantısına katılıp, Cumhurbaşkanımızın tarihi konuşmasına şahitlik ettik. İnsanlıktan nasibini almamış örgüt olan İsrail mezaliminin Gazze’deki Müslüman kardeşlerimiz üzerindeki yapmış olduğu soykırımın sonlanması için Cumhurbaşkanımız yoğun bir diplomasi trafiği gerçekleştirmiş, biraz da olsa vicdan sahibi ülkelere çağrıda bulunmuştur. İnşaallah en kısa sürede öncelikle tüm Müslüman ülkelerin birlik beraberlik içinde Gazze’deki bu insanlık suçuna son verilmesi için harekete geçmesine vesile olmasını umut ediyorum. Grup toplantımızın ardından Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme fırsatı bularak, İnegöl’ümüze yapılan ve yapılacak yatırımlar ile ilgili bilgilendirme yaparak, kıymetli hemşerilerimizin selamlarını ilettik. Önceki dönem Bakanımız Mustafa Varank, Milletvekillerimiz Ayhan Salman, Refik Özen, Mustafa Yavuz, Ahmet Kılıç, Emine Yavuz Gözgeç ve Emel Gözükara Durmaz’ın da katılımlarıyla geniş kapsamlı toplantı gerçekleştirdik. Şehrimize verdikleri destekler ve ihtiyaçlarımızın ivedilikle tamamlanması noktasında taleplerimizi ilettik. Bizleri Gazi Meclis’imizde misafir eden saygıdeğer milletvekilimiz Ayhan Salman başta olmak üzere tüm milletvekillerimize çok teşekkür ederim” dedi.

İnegöllüler her gece sokakta İnegöllüler her gece sokakta