Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı, Elon Musk'a Starlink uydularını iletişimin kesildiği Gazze'ye yöneltmesi çağrısında bulundu. "Gazze için Starlink" etiketi Türkiye ve dünya gündemine birinci sıradan girdi.

Bursa depremi korkuttu! Deprem uzmanları o noktaya dikkat çekti.. Bursa depremi korkuttu! Deprem uzmanları o noktaya dikkat çekti..

Hamas'ın 7 Ekim'de başlattığı Aksa Operasyonu sonrası 21 gündür Gazze'yi tam abluka ve bombardıman altında tutan İsrail, en yoğun hava saldırılarını bu akşam gerçekleştirdi.

Gazze Şeridi ile iletişimin kesildiği bildirildi. Filistin telekomünikasyon şirketi "Jawwal", sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Gazze'deki tüm telefon ve internet hizmetlerinin sona erdiğini duyurdu. Paylaşımda, İsrail'in düzenlediği yoğun bombardıman nedeniyle bölgedeki altyapının zarar gördüğü ve "Gazze'nin dünya ile bağlantısının kesildiği" belirtildi.

Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı, "Gazze için Starlink" etiketi altında buluştu. Kısa sürede 1 milyonun üzerinde paylaşım yapılan etiketin altında herkes, Elon Musk'a Starlink uydularıyla Gazze'ye internet erişimi sağlaması konusunda çağrı yaptı.Etiket, Türkiye ve dünya gündemine birinci sıradan girdi.

İletişimin tamamen kesildiği Gazze'ye için milyonlardan Elon Musk'a çağrı: Starlinkleri Gazzeye gönder