Altyapı tesislerimizde düzenlenen turnuvaya, Kütahya’dan Gediz Gençlik Spor, Kütahya Yeşilay Spor ve Vitra Bozüyük Spor, Yalova’dan Yalova Yıldızlar, Bursa’dan Arabayatağı, Gemlikspor ve Bursa İnegöl Genç Yıldızlar, İnegöl’den ise Doğanspor ve Yenicespor katıldı. Turnuvayı Teknik Direktörümüz Murat Yoldaş, As Başkan ve Altyapı Genel Koordinatörümüz Hasan Yetim, Futbol Şube Sorumlumuz Saim Metinbaş ile sporcu velileri yakından takip etti.


5’erli 2 Grupta toplam 27 maç oynanırken, turnuvayı takip edenden birbirinden güzel onlarca golü izleme zevkine erişti.Kıyasıya ve başa baş geçen mücadeleler sonucunda çeyrek final, yarı final ve final maçları berabere bittiği için tur atlayan ve şampiyon olan takım penaltı atışları sonucu belli oldu.Turnuvada Yalova Yıldızlar şampiyon olurken, Gediz Gençlik Spor ikinci, Bursa İnegöl Genç Yıldızlar üçüncü, İnegölspor ise dördüncü oldu.


Turnuva sonrası açıklama yapan Gençlik Gelişim Program Sorumlumuz Özgür Şahin, şunları söyledi:“Turnuvamızda bizimle beraber 10 takım katıldı ve yaklaşık 210 sporcu maçlarda mücadele etti. 5’erli 2 grup halinde 27 maç oynandı. Amacımız burada çocukları eğlendirmekti. Çok çim alanımız kalmadı maalesef. Çim alanında çocukların doyasıya eğlenerek futbol oynadılar. Turnuvamıza katılan tüm takımlara ve sporcu velilerine teşekkür ederim. Farklı yaş gruplarında bu tür turnuvaları yapmaya devam edeceğiz.”

Uçkun, grubu değerlendirdi; ‘Tek hedefimiz var; şampiyonluk’ Uçkun, grubu değerlendirdi; ‘Tek hedefimiz var; şampiyonluk’