Haber yorumlarıyla açıklamalarla sıkça gündem olan ünlü sunucu Ece ÜnerTV100 Ana Haber'den ayrıldığını X üzerinden duyurarak, TV100 yönetimine teşekkür etti.

"YAKINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE"

Üner, paylaşımında şunları belirtti:

"TV100 Ana Haber'den kendi isteğimle ayrıldım. Siz izleyicilerime çok teşekkür ederim. TV100 yönetimine de geçtiğimiz bir yıl boyunca verdikleri destek ve güvenleri için teşekkür ederim. Yakında görüşmek üzere."

Yusuf Kavaklı canlı yayında çileden çıktı 'Benim de kulağıma üflüyorlar ama…' Yusuf Kavaklı canlı yayında çileden çıktı 'Benim de kulağıma üflüyorlar ama…'

Ece Üner, TV100'den Neden Ayrıldı?

Ece Üner, TV100'den Neden Ayrıldığı hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Ece Üner, TV100'den neden ayrıldığı henüz bilinmemekte.

Ece Üner Kimdir?

Ece Üner, 21 Temmuz 1981 yılında İstanbul'da doğdu. Bir dönem CNN Türk'te genel müdürlük yapan Şanlıurfalı Dinç Üner ve Makedonya göçmeni Ayşe Meral Üner'in kızıdır.

Koç Özel Lisesini bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji ve Tarih bölümlerinden 2003 yılında mezun oldu. Paris Üniversitesi'nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel'de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı.

Diyalog, Spikerlik ve Sunuculuk Okulunu dönem birincisi olarak bitirdi. Medya Ekonomisi, Dünya Medyası, Medya Tarihi ve Küresel İletişim üzerine yazıları ve tezleri bulunmaktadır.

Meslektaşı Deniz Bayramoğlu ile 2013'te evlendi. 12 yıl atletizmle uğraşan Üner'in, 1500, 3000 ve 5000 metrelerde İstanbul ve Türkiye dereceleri bulunmaktadır.