TEL SAÇ TOKASI
Dalgalı tarafı yukarı bakacak şekilde saçınıza tel toka takarsanız, onları yıllardır yanlış şekilde kullanıyorsunuz demektir! Dalgalı taraftaki çıkıntılar saçınızı daha etkili bir şekilde kavrar ve kaymasını önlemeye yardımcı olur. Saçınızın bir kısmını önce dalgalı tarafı yukarı, sonra dalgalı tarafı aşağı bakacak şekilde takın. Gözle görülür bir fark yaratıyor!

STREÇ FİLM
Çoğu streç film sargı ve alüminyum folyo kutusunun her iki ucunda da delikli yarım daireler olduğunu fark ettiniz mi? Bunları içe doğru bastırmanız, streç film rulosunu açarken yerinde tutacak tırnaklar oluşturmanız gerekir.

RİMEL
Birçok kadında rimel fırçasını şişenin içine ve dışına pompalama alışkanlığı vardır, ancak bu kötü bir fikirdir. Bu hareket rimele hava girmesine neden olur bu da rimelin kurumasına ve topaklanmasına neden olur. Rimeli sallamanız yeterlidir.

En şanslı 10 il belli oldu! TÜİK en mutlu şehirleri açıkladı.. En şanslı 10 il belli oldu! TÜİK en mutlu şehirleri açıkladı..

POMPALAR
İki farklı tip pompa vardır ve birçok kişi yanlış görev için yanlış türü kullanır ! Lavabo pompaları düz tabanlıdır. Tuvalet pompaları ise mantar şeklindedir.

MAKARNA KAŞIĞI
Makarna kaşığınız ortasında bir delik olan tipteyse, bu delik sadece suyu boşaltmak için değildir. Doğru miktarda spagetti ölçmek için de kullanabilirsiniz! Ortadaki deliğe sığacak spagetti erişte miktarı yaklaşık bir porsiyon makarnadır.

TUVALET KAĞIDI
Tuvalet kağıdı rulolarınızı alttan mı üstten mi asıyorsunuz? Üstten asmak rulonun ucunu bulmayı kolaylaştırır ve banyo duvarından uzak tutulduğu için daha sağlıklıdır.

FONDÖTEN
Fondöteni sürmek için parmaklarınızı kullanmayın. Fondöten fırçası veya makyaj süngeri kullanın. Böylece fondöteni dalgasız sürebilirsiniz.

SPOR AYAKKABI
Bazı spor ayakkabıların üst kısmında ekstra bir delik vardır ve önemli bir amaca hizmet eder! Ayakkabılarınızı daha sıkı bağlamanızı kolaylaştırır, ayak bilekleriniz için daha iyi koruma ve destek sağlar.

Kaynak: Posta