Bursaspor'un cezası nedeniyle Yeşil-Beyazlı taraftarların misafir tribününe girişini engellemek amacıyla, konuk takımın taraftarlarının da maça alınmaması kararlaştırıldı.

Karacabey Belediyespor cephesinden konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Finali iptal edildi!  Peki süper kupa maçı ne zaman? Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Finali iptal edildi! Peki süper kupa maçı ne zaman?

21.01.2024 Pazar günü saat 14.00'da BURSASPOR - KARACABEY BELEDİYESPOR takımları arasında oynanacak T.F.F. 2.Lig müsabakası ile ilgili olarak Türkiye Futbol Federasyonunun 23.12.2023 tarih ve E.223/125-K.2023-K.2023/141 sayılı tahkim kurulu kararları ile Bursaspor'un 2 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama cezası bulunduğu, Bursaspor takımı seyircisinin de misafir takım tribününe girmek isteyecekleri, her ilgili takımında aynı şehir takımı olması nedeniyle bu ayrımın yapılmasının mümkün olmadığı, bu ayrım yapılmaksızın misafir seyirci tribününe bilet satışının yapılması durumunda istenmeyen olayların meydana gelebileceği değerlendirildiğinden müsabakaya misafir takım seyircisi alınmamasına karar verilmiştir.