Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Finali iptal edildi!  Peki süper kupa maçı ne zaman? Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Finali iptal edildi! Peki süper kupa maçı ne zaman?

13 haftadır galibiyete hasret Bursaspor, Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı'nda taftarı önünde Beyoğlu Yeni Çarşı'yı konuk ediyor. Maça gidemeyecek taraftarlar Bursaspor - Beyoğlu Yeni Çarşı Spor maçını hangi kanaldan takip edecekler. Bursaspor Beyoğlu Yeni Çarşı maçı canlı izlemek isteyen spor severler Yeşil-Beyazlı kulübün Youtube sayfasından bu maçı canlı yayın ile izleyebilecek.

BURSASPOR BEYOĞLU YENİ ÇARŞI CANLI YAYIN

Yeşil-Beyazlı kulüp geçtiğimiz günlerde yayınladığı mesajda bu maçın canlı yayınının Youtube kanaladından aktarılacğaını belirtti. Bursaspor Kulübü: "YouTube kanalımızdan yayınlanacak Beyoğlu Yeni Çarşı Spor maçımızın yayın sponsorlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz." derken, Youtube Katıl'a üye olan herkesin Bursaspor'un iç saha maçlarını izleyebileceklerini belirtti.

Bursaspor Youtube Katıl için tıklayın.

TANER TUNCER YÖNETİYOR

Bursaspor Beyoğlu Yeni Çarşı maçını Karabük bölgesi B Klasmanı hakemi Taner Tuncer yönetecek. Tuncer'in yardımcılarını Mustafa Tosun ve Levent Yeşilyurt yapacak. Maçın 4. hakemi ise Özer Özden olacak.