İnegöl'de değişik sektörlerde yeni işyerleri açılmaya devam ediyor. Çetin Yalanız ve Aydın Kars tarafından oluşan ortaklıkta Arme oto Center ve Arme Cafe Restorant firması İnegöllülerin hizmetine sunuldu.  Açlışı Belediye Başkan Yardımcı Fevci Dülger, Durmuş Aydın, Emniyet Müdürü Erdoğan Baydemir, oda dernek başkanlarının yanı  sırada çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Firma sahiplerinden Çetin Yalanız şunları söyledi. Bugün, İnegöl'ün otomobil tutkunları ve araç sahipleri için büyük bir güne şahitlik ediyoruz. Sizleri Arme Oto Center'ın açılışında ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bu özel günümüzde yanımızda olduğunuz için hepinize hoş geldiniz diyor ve teşekkür ediyorum.Arme Oto Center, sadece bir oto yıkama ya da bir oto galeri değil, çok daha fazlasını sunan bir konseptin parçasıdır. Bu tesis,İnegöl'de ilk kez görülen geniş bir hizmet yelpazesi sunarak, araç sahiplerine ve ailelerine eksiksiz bir deneyim sunmayı hedefler. Oto yıkama ve VIP yıkama hizmetlerimizle araçlarınızı parlatır, VIP vale hizmetlerimizle rahatlığınızı ve zamanınızı önemseriz. Oto galerimizde kaliteli ve güvenilir araçlar bulabilir, ihtiyacınıza en uygun seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca, otobya ve bakım hizmetlerimizle aracınızın yeni gibi görünmesini sağlarız.

İnegöl'de ortalık bir anda karıştı İnegöl'de ortalık bir anda karıştı

AYNI ZAMANDA BİR CAZİBE MERKEZİ
“Arme Oto Center'ı benzersiz kılan şey, sadece araçlar için değil aynı zamanda aileler için bir cazibe merkezi olmasıdır. Cafe-restoranımızda lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilir, çocuklarınızı güvenle oyun alanlarımıza bırakabilirsiniz. Bu tesis, ailecek keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yerdir. Arme Oto Center'ı hayata geçirirken öncelikli amacımız, İnegöl ve çevresindeki topluluğa değer katmaktı. İhtiyaçlarınıza uygun kaliteli hizmetleri sunmak ve bu deneyimi unutulmaz kılmak için buradayız. Bu projenin başarısında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Müşterilerimize ve İnegöl halkına söz veriyoruz ki Arme Oto Center olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak ve hep birlikte bu yolu paylaşmak için burdayız.  Bu özel günümüzde bizimle olduğunuz için teşekkür ederim. Hep birlikte büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum.

Bu bir başlangıç, bir serüvenin ilk adımı

Firmanın diğer ortağı Aydın Kars ise şunları söyledi.  Bu özel gün, yeni bir başlangıcı ve büyük bir potansiyelin başlangıç. Bugün, Arme Oto Center olarak sizlere kapılarının açtığımız ve İnegöl'e hizmet vermeye başladığımız gün. Bu bir başlangıç, bir serüvenin ilk adımı.  

Arme Oto Center, olarak, her zaman hedeflerimizi: inovasyon, Müşteri Memnuniyeti, Sürdürülebilirlik gibi temel değerlere ve hedeflere odadandik. Bu değerler, bugün de bize rehberlik  ediyor ve gelecekte bizi daha yükseklere taşıyacak.  Ancak Arme Oto Center, sadece bir işletme değil, aynı zamanda bu toplumun bir. parçasıdır. Biz Arme Oto Center olarak, çevremize ve topluluğumuzo değer katma misyonunu taşıyoruz. Bugün, sizlerle birlikte yeni bir dönemin başlangıcını kutluyoruz. Yeni başlayanların ve deneyimli profesyonellerin bir araya geldiği bu yerde, inovasyon ve işbirliği için birçok fırsatın doğacağına inanıyorum. Birlikte daha büyük başıarılara imza atacağımıza inancım tam.  Son olarak, bu özel günümüzde bizimle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür etmek istiyorum. İlk adımı atmamıza tanıklık etti ini için minnettarız.

Son olarak konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger ise şunları söyledi.  İnegöl bereketli bir şehir, gün geçtikçe yeni iş yerleri açılıyor.Bugün de Arme Oto Center’ın açılışını yapmak için buradayız. İşletme arkadaşlarımıza hayırlı olsun. He zamn söylediğim biz söz vardır. İş yeri açmak ve kapatmak çok kolay. Önemli olan işletmeyi devam ettirmek. Bu da çevreyle, arkadaşla oluyor. Bu arkadaşlarımızı hep beraber desteklemeniz dileğiyle tekrardan işyerinin  hayırlı olmasını diliyorum.

Konuşmaların ardından yapılan dua ile işyerinin açılışı yapıldı.

Arme Oto Center su hizmetler sunuluyor. Oto galeri, oto kiralama, self servis yıkama, vip yıkama, oto lastik, cafe-restourant, market ve yedek parça hizmetleri bulunmakta.