Eğitim ve öğretim yılının ara tatili bugün verilecek olan karnelerle başlıyor. AGD tarafından düzenlenen kış kampları ise ‘İçimiz ısınsın’ sloganıyla düzenlenecek. Liselere yönelik kampa başvurular başladı.

Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkez Liseler Komisyonu, düzenlediği kış kampları etkinliği ile liseli gençleri buluşturuyor. ‘İçimiz ısınsın’ sloganı ile düzenlenecek kış kampları 20 Ocak - 4 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

“BÜTÜN LİSELİ GENÇLERİ BEKLİYORUZ”

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Liseler Komisyonu tarafından organize edilen kış kampları tüm Türkiye’de 20 Ocak - 4 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Birçok eğitici ve öğretici faaliyetin bulunduğu kış kampları, gençlere ara tatili dolu dolu geçirme imkânı sunuyor. Kış Kampları etkinliğine tüm gençleri davet eden Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Liseler Komisyon Başkanı Ahmet Kılınç, “Tüm Türkiye genelinde gerçekleştireceğimiz kış kamplarına bütün liseli genç kardeşlerimizi bekliyoruz” dedi.

“SLOGANIMIZ ‘İÇİMİZ ISINSIN”

Gerçekleştirecekleri kampla ilgili bilgiler veren Kılınç, “Anadolu Gençlik Derneği Liseler Komisyonu olarak her sene olduğu gibi bu ara tatilde de kış kamplarıyla “İçimiz ısınsın” diyerek soğuk günlerde gençlerin içini ısıtmayı amaçlıyoruz. Ülke genelinde tüm liseli gençlere ulaşma gayreti içinde olan Anadolu Gençlik Derneği Liseler Komisyonu olarak, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan ve bu uğurda mücadele veren gençlerin yetişmesi için yarım asırdır çalışmalar ortaya koymaya çalışıyoruz” dedi. 

Şubat ayında inegöl AVM yine dopdolu Şubat ayında inegöl AVM yine dopdolu

BU HAFTA SONU BAŞLIYOR

Kılınç, açıklamalarının devamında, “Kış kampları; önümüzdeki 20 Ocak Cuma günü itibarıyla yarıyıl tatiline girecek öğrencilerimizin tatilini bir fırsata çevirmek adına tüm Türkiye’deki il ve ilçe temsilciliklerimizde 20 Ocak-04 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kış Kampları etkinliğimiz; yeni arkadaşlar edinerek beraber ekip çalışmalarının yapıldığı, sosyal faaliyetlerin, kitap okuma, film izleme ve tahlillerini yapma gibi kültürel, öğretici faaliyetlerin yanında birlikte takım oyunları ve sportif faaliyetlerin yer aldığı bir ortamda gerçekleşiyor. Gençlerimizi eğlenirken öğrenecekleri ve kardeşliğin ateşini yeniden yakacakları kamplarımıza bekliyoruz” diye konuştu.