24 Haziran’da yapılacak seçimlere katılacak partiler adayların listesini YSK’ya teslim ettiler. İşte Bursa da hangi parti hangi isimleri aday gösterdi tam listesi.
AK PARTİ BURSA LİSTELERİ
BURSA BİRİNCİ BÖLGE
HAKAN ÇAVUŞOĞLU
MUSTAFA ESGİN
REFİK ÖZEN
EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ
AHMET KILIÇ
GÜLTEN KAPICIOĞLU
SADETTİN CANGÜL
ARİF ÇELENK
MUHAMMED ERDOĞAN
ARİF BEKİR DANGAÇ
BURSA İKİNCİ BÖLGE
EFKAN ALA
OSMAN MESTEN
VİLDAN YILMAZ GÜREL
ZAFER IŞIK
MUHAMMET MÜFİT AYDIN
ATİLLA ÖDÜNÇ
AHMET YELİS
SELDA MERİÇ
BURCU YARAN
İSMAİL ÖZKAN
CHP BURSA LİSTELERİ
BURSA 1.BÖLGE
1- LALE KARABIYIK
2- ERKAN AYDIN
3- NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU
4- KAYIHAN PALA
5- ÖZGÜR ERDURSUN
6- GÜRKAN ESEN
7- DENİZ BAYKAL
8- SERKAN ÖZTÜRK
9- İBRAHİM MART
10- AYTAÇ ŞAHİN
BURSA 2.BÖLGE
1- ORHAN SARIBAL
2- YÜKSEL ÖZKAN
3- MUSTAFA ŞENYURT
4- ERKAN DÖNMEZ
5- SÜLEYMAN AYYILMAZ
6- ŞAHİN SEVİN
7- MERAL ALTUNTAŞ
8- KEMAL ATAN
9- BARAN GÜNEŞ
10- HÜLYA DİNK
MHP BURSA LİSTELERİ
Bursa 1. bölge:
İsmet Büyütataman, Kadir Çitil, Enver Yılmaz, Mehmet Ali Adak, Ali Osman Memiş, Yasemin Meriç, Korkut Aktaş, Necati Çelik, Şenay Uslu Doğan, Ahmet Balsüzen,
Bursa 2. Bölge:
Mustafa Hidayet Vahapoğlu, Tevfik Topçu, Fevzi Zırhlıoğlu, Erol Sönmez, Hayati Bedir, Timur Özdemir, Edibe Bilge Arıcıoğlu, Muhammet Lütfi Taşçı,Ümit Kaplan,Celal Çekil.
İYİ PARTİ BURSA LİSTELERİ
BURSA 1. BÖLGE
İSMAİL TATLIOĞLU
SAMİ BİLGE SERBEST
YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU
YÜKSEL YILMAZ
ABDULLAH ALAGÖZ
SERMİN ÖZENSOY
ÜSTÜN TUNALIGİL
ÖZGÜR ŞİMŞEK
AYHAN TAYFUR
MERVE ASA
BURSA 2. BÖLGE ADAYLARI
AHMET KAMİL EROZAN
HASAN TOKTAŞ
ADNAN İSLAMOĞULLARI
SERPİL ARSLANTÜRK
ALİ EKBER CAN
BETÜL BAYRAKTAR ORHAN
İSMAİL ŞENOL
YAVUZ BÜLBÜL
FAZLI SEYİS
ÖZGEHAN KOÇER
SAADET PARTİSİ BURSA LİSTELERİ
BURSA 1'İNCİ BÖLGE ADAYLARI
GÖKHAN GERÇEK
BURAK ÇELİK
ELİF SULTAN ŞENDÖL
ALİ ÖNCEL
HAMZA GÜRSEL
CENGİZ ARSLAN
DOĞAN ÖZBÜYÜK
GÖKSEL RÜSTEM KARAKUZU
RABİA IMAMAJ
YUNUS EMREÖZBİLEN
BURSA İKİNCİ BÖLGE ADAYLARI
MEHMET ATMACA
FİKRET BAYRAM
EBRAR GÜLSÜM AYGÜN
HAMZA AYGÜN
SALİH KOCATEPE
KARYAĞDI BERKELİ
SELAHATTİN AFŞAR
RABİA ÖRNEK
CUMA YILDIRAK
CAN TATAR